7 gün 24 saat Bizi arayın! +90 216 614 04 34 / +90 505 50 70 418
SerVilla; Çelik konstrüksiyon villa üretim tecrübesiyle, mimarlık ve mühendislik hizmetlerini de birleştirerek hafif çelik yapılar konusunda kendi tesislerinde üretim yapan sayılı firmalar arasındadır.

türkiyede 10 bin TL ye villa

türkiyede 10 bin TL ye villa hakkında detaylı bilgileri bulabileceğiniz sitemizde, SerVilla Çelik Villa, sektörde deneyimlerini sizlerle paylaşmaktan onur duymaktadır.

SERVİLLA İLETİŞİM sayfasından aklınıza takılan soruları çekinmeden sorabilirsiniz..

türkiyede 10 bin TL ye villa

Bilirsiniz ve duymuşsunuzdur, 10 Bin TL ye villa aldatmacasını..

Bu yazıyı yazma gereği duydum, çünkü bazı yayın organlarına sektörün güçlü firmaları, sektörün işe ihtiyacı olmayan artık doyum noktasına gelmiş firmaları ilanlar vererek, haber düzenleyerek halkı yanlış yönlendiriyorlar..

Duymayanlara hemen ilgili haberi anlatalım..
Haberin özeti şu:
Arsanız varsa 3 günde villa yapıyoruz, hem de 10 bin TL ye..

Nasıl aceba.. Sektörden temsilciler olarak haberi yorumlayalım, irdeleyelim..
40 m2 villa, subasman yok, yapınızı dıştan gördüğünüz gibi teslim ediyorlar, ayrıca ifade ettiğimiz, sitemizde detaylarını gösterdiğimiz sistemle alakası yok..
Prefabrik villa..

Zaten haberde de mimar hanım ifade ediyor, şantiyede kullanılan konteynerlerin bir üst versiyonu..
Ve devamında..

1 hafta fabrikasyon süreci, belirttiğimiz şekildeki teslimle tam 30 günde teslim..

Peki…

Buna karşılık bizim fiyatlarımız neden yüksek ve neden 45-60 gün içerisinde teslim edebiliyoruz..

Taslak projelerin hazırlanması, tarafınızca onayının verilmesine müteakip kesin projelerin hazırlanması (toplam 5 gün)

Villanızın sitemizin anasayfasında gördüğünüz “galvanizli bükme çelik profillerin” projesine uygun olarak fabrikada hazırlanarak yerinde montajının yapılması,(1 hafta fabrikasyon süreci, 1 hafta montaj süreci; toplam 15 gün)

OSB, betopan ve alçıpan ile dış cephe mantolamasının yapılması (toplam 10 gün)

Saten alçı, boya, seramik yapılması, (iç ve dış cephe) (toplam 8 gün)

Banyo dolapları, parkelerin yapılması, pvc pencere doğramaların, amerikan panel kapı ve çelik kapının yapılması (toplam 10 gün)

Bahsi geçen haberde belirtilen rakam ve süre kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Kaldı ki müşterilerimizin takıldığı nokta da bu.. Yani prefabrik villalar ile çelik villaların ayrımı hem sistem, hem detay, hem dayanıklılık, hem de rakamsal anlamda farketmektedir.

Son olarak siz değerli müşterilerimizden ricamız, villa yaptırmayı düşündüğünüz firmaya, verilen rakamlara aldanmamaları, ne şekilde teslim almak istediklerine bağlı olarak ceplerinden çıkacak net rakamı öğrenmeleri ve bu hususları sözleşmeyle (ödeme yapmadan) bağlamaları..

Son söz:
KALICI YUVALAR, KALİTELİ VİLLALAR EDİNMEK İSTİYORSANIZ LÜTFEN BİZDEN TEKLİF ALMADAN YAPTIRMAYINIZ.

İdris YAĞMAHAN / MIMAR
SerVilla Çelik Villa Genel Koordinatörü


, , , ,

türkiyede 10 bin TL ye villa


Türkiye’de yaygınlaşmaya başlayan, sağlamlığının yanı sıra ısı yalıtımı ve çabuk inşa edilmesi gibi özellikleriyle tercih edilen “hafif çelik ev” yapımı üzerine çalışmalar yürüten SerVilla Çelik Villa ortaklarından İdris YAĞMAHAN, “Dört mevsim, rahatlıkla kullanılabilecek, her türlü konfora sahip evler yapıyoruz” dedi.

Modern ve klasik mimari tarzlarına göre gelişen inşaat sektörünün yeniliklerine açık hizmet anlayışıyla evler yaparak sıcak yuvalar oluşturduklarını bildiren İdris YAĞMAHAN, depreme karşı dayanıklılığı, mükemmel ısı yalıtımı, mimari estetiği ve isteğe göre ayarlanan tarzlarda evler inşa ederek hızlı bir şekilde tamamlanan binalarla sektördeki yenilikleri vatandaşlara kazandırdıklarını söyledi.

YILLAR BOYU RAHATLIK SUNAN VİLLALAR

Yurtdışından aşırı talep olduğunu, uygulama yapmaya başladıklarını belirten İdris YAĞMAHAN; “Ülkemizin her bölgesinin iklim ve zemin yapısına uygun, gerek ülkemizin soğuk iklimine sahip doğu illerimizde ve gerekse de Akdeniz ve Ege iklimine sahip illerimizde bütün bir yıl rahatlıkla kullanarak aileleriyle doğal ortamların içerisinde barınabilecekleri evleri kısa sürede yapıyoruz” dedi.

“En kötüsü en iyi beton evden iyidir” sloganıyla çalışmalarını yürüten İdris YAĞMAHAN; “Klasik yapı sistemine göre daha güvenli olan, istenildiği takdirde sökülerek başka yerlere nakledilebilen, zarif, estetik ve imalatı sırasında çevre kirliliğine neden olmayan binalar yapıyoruz. 10 şiddetinde depreme dayanıklı olan binalarımız özel yalıtımlı duvarlarıyla yazın serin, kışın sıcak bir hava ortamına sahip olup yüzde 70 oranında ısıyı korumaktadır. Bu kış aylarında yakıttan çok ciddi tasarruf anlamına gelmektedir. Çelik evler hafif yapılar olduğu için büyük temeller ve inşaat çalışmaları gerektirmez, üstelik de 45 gün gibi çok kısa sürede tamamlanır”


UZUN ÖMÜRLÜ VE EKONOMİK EVLER

Binalar tamamlandığında kullanım olarak klasik yapılardan farksız bir görünüme sahip olduğunu kaydeden İdris YAĞMAHAN; "Ekonomik anlamda da bina yapım maliyeti açısından cazip ve de tercih nedenlerinin önünde gelmektedir. Uzun ömürlü olan binaların en fazla tercih sebeplerinden birisi ısı yalıtımlarının çok iyi yapılmasıdır. İki katlı bir ev yapım aşamasına geldiğinde yaklaşık 45 günde anahtar teslimi haliyle teslim edilmektedir. Her türlü lüks ve konfora sahip olan binalar çağımızın teknolojik imkânlarıyla doğan bir yapılaşma ürünüdür." dedi.

Ayrıca firmamız tarafından çelik yapılar da inşa ediyoruz. Bu yapılar çelik binalara oranla daha çok yayla ve bahçe evi gibi ya da inşaat şantiyeleri gibi alanlarda kullanılmaktadır” diye konuştu
16 Nisan 2010 - 10 Bin TL ye Villa Aldatmacası!  Aşağıdaki Villa Modellerini de SEVECEKSİNİZ!7 gün 24 saat Bizi arayın! +90 216 614 04 34 / +90 505 50 70 418

rvn_servilla_theme rvn_servilla_theme_tv_1_2 rvn_servilla_theme_fwv_2_2